שאלות ותשובות

כל מה שרציתם לשאול

ספרי האיכות של 'אורות' מיוצרים בתהליך מוקפד: החל משלב הרעיון והמסרים – הערכים החינוכיים שהספר נועד  להעביר, עובר דרך כתיבה מקצועית משובחת על ידי מיטב הכותבים והכותבות, הגהה מדוקדקת, יצירת ציורים ואיורים מרהיבים תואמי גיל, עריכה ועיצוב ברמה גבוהה ועד הפקת דפוס איכותית. הכל כדי שהספר יהיה מלא טעם ותוכן, נעים ונוח לקריאה.

ספרים תואמי גיל: על מנת שגם ילדים, גם נוער וגם מבוגרים ייהנו מהספרים האיכותיים של אורות – הספרים הם תואמי גיל, כך שהיצירה מדויקת עבור גיל הקוראים. שורות קצרות בחרוזים וציורים מלאי הבעה לגיל הרך, ציורי אמנות לספרי המבוגרים וקריקטורות מרהיבות לספרי הנשים. כל זה, כמובן, בנוסף להתאמה מלאה של התכנים עצמם לכל גיל ולכל סוג של קוראים וקוראות.

הפקות דפוס ייחודיות: לבחירתכם ולנוחיותכם, ספרים בכריכות קשות או רכות, ספרים שכל דף בהם מצופה למינציה וקרטון לגיל הרך, עיצוב משובח ומותאם לספרי הילדים והנוער וגם גודל הספר מותאם לצורת האחיזה של הילדים, הנוער והמבוגרים.

תהליך ייצור הספרים של אורות עובר בדיקה קפדנית של צוות דפוס מקצועי מסור. ספרי הפעוטות  מותאמים על ידי דפי למינציה או קרטון, כך שהספרים האיכותיים של 'אורות' זוכים לחיי מדף ארוכים.

פשוט מאוד. לאחר שזיהיתם ומצאתם עניין באחד הספרים,  תוכלו לקבל הצצה ולהתרשם ממספר עמודים מתוך הספר. לחצו על 'הוספה לסל' ובצעו את ההזמנה שלכם. הספרים כבר בדרך אליכם!

בוודאי. שירות לקוחות הוא עיקרון מרכזי מחייב בהוצאת אורות.  המשלוחים מגיעים בתוך 7-14 ימי עסקים. לפרטים נוספים על מדיניות המשלוחים שלנו קראו בתקנון האתר

הספרים של 'אורות' מצויים בפריסה רחבה ברחבי הארץ והעולם (בארה"ב, צרפת, רוסיה ועוד). לרשימת החנויות המלאה לחצו כאן. קריאה מועילה ומהנה.

בהוצאת 'אורות' מכוונים מלכתחילה לכל שכבות הגיל, החל מתינוקות, פעוטות, הגיל הרך, ילדים, נוער, מבוגרים, נשים ונערות. עקב המגוון הרחב, ב'אורות' יש ספרים שמתאימים לחסידים ותיקים העוסקים בתורה וחסידות ברמה מעמיקה וגם ספרים למי שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם היהדות. ספרים רבים מהווים כלי עזר למוסרי ומוסרות שיעורים לקהלים רחבים ומגוונים. 

בהחלט! לצד הסופרים והסופרות, אנשי מקצוע כשרוניים במיוחד, צוות 'אורות' מורכב מאנשי חינוך והוראה, מומחים דידקטיים לגיל הרך, מרצים ומרצות מבוקשים. והכל מפוקח על ידי רבנים ומשפיעים בעלי שם. בהוצאת אורות משקיעים מאמצים ומשאבים רבים  כדי שכל ספר יהיה יהלום!

יש לכם שאלות?